Catering dietetyczny – nowy zdrowy trend

on

Catering dietetyczny to stosunkowo nowy rodzaj żywienia. Jego liczne zalety przyciągają coraz więcej klientów a rosnącą popularność i popyt tworzy nowe firmy. Jak wybrać najlepszą ? Jak one funkcjonują i co proponują ? Kto może skorzystać z ich usług ? Te wszystkie wątpliwości rozwieje tekst znajdujący się poniżej.

Czym jest catering dietetyczny ? To specjalnie stworzony i skomponowany posiłek, który trafia do klienta. Firmy zajmujące się ta dziedzina układają diety przy pomocy technologów żywienia i oferują je osobom chcącym zdrowo się odżywiać. To połączenie wygody z dbałością o własne samopoczucie.

Dla kogo jest taki catering ? Z pewnością dla sportowców, osób zawodowo dbających o linię — np. modelek i również dla prywatnych klientów, którzy cenią zdrowie. Profesjonalnie przygotowane dania zawierają odpowiednio dużo wartości odżywczych i odpowiednio mało kalorii, aby prowadzić zbilansowaną dietę.

Czy takie rozwiązania są drogie ? Zdecydowanie nie. Ceny oscylują w granicach podobnego jedzenia na w restauracjach i bistrach. Jeśli więc stołujemy się w fast foodach bez uszczerbku finansowego, możemy zmienić styl.

Takie usługi znaleźć można między innymi na http://optimalfit.pl/. Firma ta działa na terenie Krakowa i okolic. Proponuje zbilansowana dietę w różnych opcjach przeznaczona dla każdego — nawet diabetyków. Liczne promocje, dobre opinie i smaczne menu dodatkowo zachęcają do skorzystania z takiego cateringu. Posiłki dostarczane w próżniowych opakowaniach są też dużą wygodą i eliminują z codziennego grafiku gotowanie obiadu w kuchni.

Zobacz też: http://optimalfit.pl/